درباره‌ی من

ما همواره کسب‌و‌کار شما را رشد خواهیم داد

مجموعه "ام گرافیک" با هدف فعالیت در زمینه‌های رسانه‌ای و تبلیغاتی، از سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرد. تاکنون این مجموعه در زمینه‌های مختلفی همچون طراحی وبسایت، طراحی گرافیک، ، تدوین و ساخت تیزرهای تبلیغاتی، ساخت لوگوموشن و موشن‌گرافیک، تولید محتوا، خدمات هوش مصنوعی، عکاسی و فیلمبرداری تبلیغاتی و ... فعالیت داشته است.

تیم متخصص و مجرب این مجموعه قادر است تا نیازهای تبلیغاتی شرکت‌ها و صنایع مختلف را از مرحله اولیه تا مرحله پایانی، با استفاده از روش‌های نوین و با کیفیت بالا، پشتیبانی کند. از صنایع بسته‌بندی، صنایع کاغذ و چاپ، صنایع تولیدی و ... تا صنایع دیجیتال و فناوری اطلاعات،

"ام گرافیک" با توجه به تجربه و تخصص خود، می‌تواند بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد و آنها را در دستیابی به اهداف تبلیغاتی خود یاری نماید.

Group-37-min
About-image-1-min
About-image-2-min
demo-attachment-900-awwwards
demo-attachment-904-Spiders-25
demo-attachment-899-fwa-logo

جوایز و افتخارات

مدال‌های افتخار ما

شرکت یا کمپانی به معنای یک شخصیت حقوقی انجمن یا بنگاه تجارت است. بنابر تعریف قانون مدنی ایران، کمپانی عبارت است از اجتماع حقوق مالکان متعدد که برای هدفی راهبردی تلاش می‌کنند!

۱۰

سال سابقه کاری

۵۲۱

مشتریان خوشحال

۱۱۷

پروژه‌ تکمیلی

۲۴

جوایز دریافت شده

تیم حرفه‌ای

بهترین تیم در جهان

‌هیئتی حداقل ۳ نفره که کار اداره شرکت را بر عهده دارند، هیئت مدیره نامیده می‌شود، اعضا الزاماً نباید سهام‌دار شرکت باشند و مدیر عامل توسط هیئت مدیره عزل و نصب می‌شود.

demo-attachment-291-Holder

سیاوش بکایی

دیجیتال مارکتر
demo-attachment-325-Holder-1

سمانه رحیمی

مدیر عامل
demo-attachment-326-Holder-2

ندا سمیعی

مدیر پشتیبانی
demo-attachment-327-Holder-3

همایون اربابی

بنیان گذار

نظرات مشتریان

مورد علاقه رهبران صنعت
demo-attachment-978-Ghost-Frame
demo-attachment-979-Faded-Rectangle